Sukienki

SZYCIE MIAROWE
Wszystkie  sukienki szyję na miarę.

Oznacza to, że zamawiasz spersonalizowaną sukienkę, którą uszyje na podane przez Ciebie, lub zdjęte przez mnie wymiary.

Jeśli chcesz dokonać modyfikacji lub zmienić kolor – jest to także możliwe, najlepiej spytaj o szczegóły przed złożeniem zamówienia.

Termin realizacji zależy od bieżącego obłożenia oraz czasu dostawy tkanin jednak jeśli sukienka potrzebna jest Ci na konkretny termin, najlepiej powiedz od razu – uwzględnię to planując szycie.

Pamiętaj także o tym, że jest to zamówienie indywidualne i nie masz możliwości zwrotu sukienki.

Wszystkie pokazowe modele sukienek szytych na miarę możesz obejrzeć na zdjęciach w mojej pracowni lub na stronie facebooka

Jeśli wolisz złożyć zamówienie mailowo lub telefonicznie, albo chcesz zadać jakiekolwiek pytanie,
Napisz: wiola1234@onet.eu
lub zadzwoń: 512376982

Wszystkie dostępne  suknie i sukienki szyję na miarę i usługa ta wliczona jest w ich cenę.

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni lub innej części odzieży z możliwością wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu.


DLACZEGO WARTO?
W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumie jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu lub innego ważnego wydarzenia.

W mojej pracowni Twoją suknią zajmuję się od początku do końca sama.

Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji lub zapytać o nie kontaktując się ze mną  mailowo lub telefonicznie.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?
Aby uszyć suknię na miarę zapraszam na konsultację do mojej pracowni lub do złożenia zamówienia online.

Podczas pierwszego spotkania w pracowni będziesz mogła obejrzeć i przymierzyć modele sukni z mojej ślubnej kolekcji oraz katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary. Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, proszę  o zadatek 30%  ceny . Po ustaleniu daty umawiamy się na pierwszą przymiarkę.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań.

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie sukni online, poprosimy Cię o podanie niezbędnych wymiarów. Gotową suknię wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie. Oczywiście w cenie sukni masz także wszystkie niezbędne poprawki. Tutaj możesz przeczytać więcej na temat tego, jak wygląda szycie miarowe przy zamówieniach składanych online.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

KIEDY SIĘ UMÓWIĆ?
Optymalny termin na rozpoczęcie szycia sukni ślubnej to 4-6 miesięcy przed ślubem. Jeśli na spotkanie umówisz się mniej niż 3 miesiące przed ślubem możesz skorzystać z usługi EXPRESS, która jest jednak dodatkowo płatna (+500 zł do ceny sukni, 3 miesiące liczymy od wpłaty zadatku do daty ślubu).

Dla sukienek koktajlowych terminy te są nieco krótsze. Optymalny czas szycia sukni to 1-2 miesiące, a opłatę ekspresową w wysokości 300 zł pobieramy przy terminie krótszym niż 14 dni.

Aby umówić się na konsultację skontaktuj się ze mną .

Serdecznie zapraszam!

Call Now Button