O mnie

Mam na imie Wiola. Moja pracownia powstała z miłości do szycia. Od dziecięcych lat bardzo lubiłam zajmować się szyciem. Odkąd pamiętam lubiałam tworzyć najróżniejsze kreacje dla siebie i najbliższych, a teraz spełniam marzenia moich uroczych klientek uszczęśliwiając ich pięknymi strojami .

Moja pracownia to wyjątkowe miejsce, w którym doświadczenie łączy się z nieustanną chęcią rozwoju i znajomością najnowszych trendów.Wykonuję projekty od podstaw, przywiązując dużą wagę do podkreślenia atutów sylwetki i zatuszowania niedoskonałości, a także do spełnienia oczekiwań Klienta.

W mojej pracowni możesz zrealizować marzenie o niepowtarzalnej, szytej na miarę sukni ślubnej lub wieczorowej. Rustykalna, minimalistyczna czy w stylu glamour – każda suknia będzie uszyta tak, by idealnie pasowała do okazji i gwarantowała doskonałe samopoczucie. Oferuję pomoc w wyborze i znalezieniu materiałów.

Dokonuję także różnego rodzaju zmian i przeróbek odzieży. Przyjmuję zlecenia niestandardowe, np. na stroje do tańca i gimnastyki, togi, i wiele innych…

Ubranie szyte na miarę daje nieograniczone możliwości oraz pełen komfort, idealne dopasowanie pod względem jakości materiałów czy zgodności z indywidualnym gustem

Przywiązuję wagę zarówno do wysokiej jakości usług, jak i konkurencyjności cen.

Serdecznie zapraszam

Call Now Button